• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/12/20

اداره کل کتابخانه های عمومی استان البرز از تدوین  10 عنوان کتاب با هدف آگاهی، تبیین و ترویج حمایت از کالای ایرانی از سوی این اداره کل مرتبط با شعار سال خلاصه خبر داد.

این کتاب های شاخص با موضوعات مطرح در حوزه کالای ایرانی، تولید ملی و اقتصاد مقاومتی، توسط کارشناسان اداره کل کتابخانه های عمومی استان انتخاب، خلاصه و تدوین شده است.
درس گفتارهای اقتصاد مقاومتی نوشته عادل پیغامی، سرگذشت پنجاه کنشگر اقتصادی ایران نوشته فریدون شیرین کام و ایمان فرجام نیا، سایه اژدها به نویسندگی محمد علی گودینی، فاتح البرز به نویسندگی ربابه باستانی، سالاد کارآفرینی به نویسندگی حسین شیر محمدی و مجید خزایی و اقتصاد ایران بدون نفت به نویسندگی حسین نفیسی راد از جمله این کتاب ها است.
همچنین کتاب های رهایی از اقتصاد نفتی به نویسندگی محسن فرازی، نفحات نفت به نویسندگی رضا امیر خانی و کتاب های شعر بازارچه ایرانی و بابا نورالله به سرایش حمید جیحانی از دیگر کتاب هایی است که توسط این اداره کل خلاصه و تدوین شده است.
این کتاب ها در قالب بروشور در 2 هزار تیراژ در ادارات و سازمان هایی که ارباب رجوع هایی زیادی به آنها از جمله شهرداری، بخشداری ها، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دانشگاه ها توزیع شده است.