• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1394/5/5
  • تعداد بازدیدکنندگان : 1811
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

در نشست مشترک با حضور رییس اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن و اتاق تعاون استان بر نقش راهبردی تشکلهای بخش خصوصی در کمک به دولت برای اجرای اقتصاد مقاومتی پس از دوران پساتحریم تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، "رحیم بنا مولایی" رییس اتاق با تاکید بر پاسخگویی در مطالبات فرآینده پیش رو در جهت توسعه اقتصادی استان اظهار کرد: برای برنامه ریزی و حضور سرمایه گذاران خارجی تشکل های بخش خصوصی استان البرز پیرو سیاست های اقتصادی دولت اقدام به برگزاری سلسله نشست های بستر سازی گذار از دوران پسا تحریم با محوریت اتاق بازرگانی خواهند کرد.

وی افزود: دعوت از مسئولان مرتبط استانی و کارشناسان اقتصادی و امور بین الملل به صورت منظم و تدوین راهبردهای استان با تاکید بر برنامه ششم توسعه کشور در دستور کار این جلسات خواهد بود.

رئیس پارلمان بخش خصوصی استان البرز تاکید کرد: با وجود تحریم ها توانستیم خود را درعرصه اقتصادی با سختی ها و شرایط دشوار هماهنگ سازیم . بر همین اساس دولت باید به فکر دوران پسا تحریم باشد و در استفاده ارزهایی که وارد کشور می شود به صورت کارشناسی در بخش های مختلف عمل کند.

رئیس اتاق البرز در خصوص سیاستهای اقتصاد مقاومتی اعلام داشت: راهبردهای توسعه کشاورزی، صنعتی و بخش خدمات در اقتصاد مقاومتی مبتنی بر عقلانیت و موازین کارشناسی اقتصادی تدوین شده است.

وی در پایان تاکید کرد: شعار های انتخابی مقام معظم رهبری مانند اصلاح الگوی مصرف،جهاد اقتصادی، همت مضاعف و حمایت از تولید، کار و سرمایه ایرانی، همه تبلوری از اقتصاد مقاومتی است که در بستر الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت پویایی خواهد داشت.

ثبت نظر