• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1395/4/10
  • تعداد بازدیدکنندگان : 1299
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با صدور اطلاعیه ای به مناسبت روز قدس، خواهان حضور گسترده فعالان اقتصادی بخش خصوصی کشور اعم از تشکل ها و اتاق های سراسر کشور در راهپیمایی مردمی روز قدس شد.

 بیانیه اتاق ایران، با بخشی از پیام حضرت امام خمینی به مناسبت روز قدس آغاز می شود. ایشان در این پیام فرمودند: روز قدس روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد. روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است. روزی است که باید مستضعفین مجهز بشوند و دماغ مستکبرین را به خاک بمالند.

 در ادامه بیانیه اتاق ایران آمده است: امام راحل سی و هفت سال پیش با صدور پیام سرنوشت ساز خود، به جبهه مقاومت در برابر زیاده خواهی های رژیم اشغالگر قدس، روحی تازه بخشیدند. آزاداندیشان و عدالتخواهان در سراسر جهان، به ابتکار اعجازآمیز خمینی کبیر در جمعه آخر ماه مبارک رمضان، محکومیت اشغالگران قدس شریف و برائت از جنایات و تمامیت خواهی های اقلیت صهیونیست را فریاد می زنند و شاهدیم که این حضور معنادار، هر ساله همچون زلزله ای ویرانگر، پایه های استبداد و استعمار را می لرزاند و روح مقاومت را در کالبد امت اسلامی می دمد. روز قدس، روز انزجار و ابراز تنفر از رژیمی است که بی اعتنا به موازین بشری، حقوق مسلم مردم فلسطین را نادیده گرفته و به ناامنی در منطقه دامن می زند.

 اتاق ایران با گرامیداشت روز جهانی قدس و دعوت به حضور آحاد اعضای این اتاق اعم از اتاق های سراسر کشور و تشکل ها بخش خصوصی در راهپیمایی های این روز، از عموم فعالان اقتصادی دعوت می کند با تاسی به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، ضمن تجدید میثاق با آرمان های قبله اول مسلمانان، حمایت همه جانبه خود را از ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان اعلام کنند.

ثبت نظر