• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1395/10/7
  • تعداد بازدیدکنندگان : 545
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

استاندارد البرز گفت:که باید بخش خصوصی و دولت در تعامل با یکدیگر به دنبال رفع موانع کسب و کار و ایجاد توسعه در تولید، اشتغال و رونق اقتصادی استان باشند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، سید حمید طهایی در سی و نهمین نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی البرز، افزود: اگر در برخی از موارد موانعی در فضای کسب و کار وجود دارد، اصلاح مقررات، قوانین و تدوین آئین نامه های اجرایی برای برطرف کردن آن ضروری است.
وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در زمینه توسعه صادرات غیرنفتی اظهار کرد: منویات مقام معظم رهبری باید در اولویت برنامه های قرار گرفته و به صورت ریشه ای دنبال شود.
طهائی خاطرنشان کرد: باید با الگوبرداری از علم، دانش و تجربیات کشورهای پیشرفته در دنیا با همت ملی، اقدامات موثری در توسعه و رونق اقتصادی کشور انجام دهیم.
استاندار البرز با اشاره به رونمایی از منشور حقوق شهروندی توسط رئیس جمهوری، گفت : این منشور بعد از برجام یکی از تاریخی ترین و ماندگارترین کارهای دولت تدبیر و امید است.
استاندار البرز گفت: منشور حقوق شهروندی مشخص می کند که افراد جامعه چه حقی دارند و از چه راه های قانونی می توانند حق خود را مطالبه کرده و اگر به حق خود نرسیدند، از چه راهی پیگیری کنند.
وی ادامه داد:حقوق شهروندی در هماهنگی با تمامی ارکان نظام به عنوان خط مشی دولت تدوین شده است.
طهائی اضافه کرد: منشور حقوق شهروندی چارچوب بسیار قوی دارد و مبتنی بر قانون اساسی، آرمان های امام (ره) و شهدا، فرامین رهبری و حقوق ملت است.
استاندار در بخش دیگر از اظهاراتش بر شیوه های اخذ مالیات و بهبود روش های آن را برگرفته از الگوهای کشورهای موفق دنیا یک ضرورت دانست و بر ضرورت تراز آن بر خط عدالت دو سویه بین کارگزاران اخذ مالیات و فعالان اقتصادی به منظور رونق تولید و اشتغال در کشور تأکید کرد.

 

ثبت نظر