• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1396/6/20
  • تعداد بازدیدکنندگان : 966
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی البرز:

رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی استان البرز رفع موانع و ایجاد تحول درگردشگری استان را مستلزم همیاری همه دستگاههای اجرایی و بانک های استان دانست.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، مهین بوالحسنی که در دیدار اخیرش با استاندار البرز به عنوان عضو کمیسیون گردشگری استانداری نیز برگزیده شده است اظهار کرد : در صورت رفع موانع متعدد در مسیر تشویق صاحبان سرمایه برای ایجاد  خدمات مناسب گردشگری ، استان البرز  به یک قطب مهم گردشگری تبدیل خواهد کرد.

وی افزود: طبیعت زیبا و بسیار دیدنی ، آثار فرهنگی، تاریخی و  ورزشی از جمله جاذبه های گردشگری استان است،اما متاسفانه به دلیل کمبود خدمات ضروری  به ویژه محرومیت استان از هتل های مناسب وضعیت گردشگری البرز حال خوشی ندارد.

وی خاطرنشان کرد: نداشتن سرویس بهداشتی در سطح استان به  ویژه در مناطقی که  جاذبه های گر دشگری و توریستی مانند جاده زیبای کرج- کندوان و... از معضلات مهم در توسعه گردشگری استان به شمار می رود.

وی همچنین با اشاره به سفر اخیرش همراه با هیات تجاری به لهستان، آلمان و استونی اظهار کرد: با توجه به خدمات رفاهی و بهداشتی موفق در این کشورها در جذب توریست می توان از آنها الگو برداری کرد.

وی در ادامه با اشاره به توانایی ها و تکنولوژی موجود در استان در بهره گیری  وایجاد زیر ساخت های مناسب  گردشگری گفت: با همراهی دولت بخش خصوصی برای سرمایه گذاری در ایجاد زیرساخت های مهم مانند ایجاد سرویس های بهداشتی آمادگی دارد .

بوالحسنی، مناطقی با طبیعتی بکر همچون طالقان، کویر اشتهارد، جاده چالوس و همچنین بناهای تاریخی را از جمله مناطق دیدینی اسن استان بر شمرد  و گفت: بر همین اساس ما تلاش داریم آنها را برجسته کنیم تا مورد توجه و استقبال مردم ایران و کشورهای دیگر قرار بگیرد.

بوالحسنی با اشاره به فعالیت های اتاق بازرگانی البرز که جوان ترین اتاق کشور محسوب می شود گفت: این اتاق دارای افراد و نیروهای توانمندی است که از توان صنفی و تشکلی خوبی برخوردار هستند.

ثبت نظر