• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1396/10/28
  • تعداد بازدیدکنندگان : 800
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

 رئیس اتاق بازرگانی البرز که در راس یک هیات تجاری 15 نفره از استان های البرز و تهران به ترکیه سفر کرده است، از حضور این هیات در میزگرد تجاری با تجار کشورهای مختلف خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنا مولایی درحاشیه بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی در آنتالیا گفت: اعضای هیات تجاری اعزامی از البرز در این نمایشگاه در زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری با شرکت کنندگان در این میزگرد در خصوص واردات ، صادرات و سرمایه گذاری مشترک به گفت وگو می نشینند.

وی افزود: هیات تجاری اعزامی به ترکیه را 15 نفر از فعالان اقتصادی البرز و تهران تشکیل می دهند که بنا به دعوت رسمی اتاق بازرگانی آنتالیا راهی ترکیه شده اند.

بنامولایی همکاری مشترک فعالان اقتصادی ایران با تجار ترکیه در امور اقتصادی و تجاری را از جمله اهداف این سفر عنوان کرد.

رییس اتاق بازرگانی البرز گفت: فعالان اقتصادی ترکیه از تبادل تجاری و مشارکت و سرمایه گذاری در بخش تولید ما استقبال می کنند و برای شراکت تجاری با فعالان اقتصادی ایران آمادگی دارند.

وی حضور فعال ایران در بازار ترکیه را از دیگر اهداف سفر هیات تجاری از البرز به این کشور عنوان کرد.

بنامولایی افزود: با توجه به این مهم که ایران به عنوان امن ترین کشور در منطقه مطرح است ، تجار و فعالان اقتصادی ترکیه برای سرمایه گذاری و مشارکت در کشورمان اعلام آمادگی کرده اند.

وی اظهارکرد: ما دربخش های نساجی ، پوشاک، صنایع غذایی و تجارت حلال از امکانات و توانایی بالایی برخوردار هستیم و می توانیم در زمینه های مختلف صنعتی با ترکیه همکاری مشترک داشته و درتجارت بین المللی گام های مهمی برداریم.

 

ثبت نظر