• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1396/11/15
  • تعداد بازدیدکنندگان : 694
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

برای نخستین بار در کشور با هدف بررسی چالش های عملی بین 'قاضی' و 'وکیل'، سمینار آموزشی پیشرفته با عنوان گامی مهم در مسیر رسیدگی به دعاوی حقوقی در اتاق بازرگانی البرز برگزارشد.

 به گزارش روبط عمومی اتاق بازرگانی البرز ، آرش ذوالفقار رئیس مرکز داوری اتاق بازرگانی البرز گفت: فراگیری آموزش های ضروری در زمینه چگونگی رفع چالش های عملی بین 'قاضی' و 'وکیل' در رسیدگی به دعاوی ، زمینه را برای افزایش کیفی رسیدگی به اختلافات و دعاوی فعالان اقتصادی در مرکز داوری فراهم می آورد.
وی از این سمینار به عنوان پربارترین سمینار آموزشی کشوری نام برد که می تواند بسیاری از ابهامات و نارسایی ها در مسیر رسیدگی به پرونده های اختلافات فعالان اقتصادی درحوزه داوری اتاق بازرگانی استان را برطرف نماید.
وی تعامل، همکاری و هماهنگی میان قضات دادگستری و مرکز داوری اتاق بازرگانی البرز را بسیار مطلوب دانست وگفت: این کارگاه با استقبال دستگاه قضایی استان همراه شد.
ذوالفقار خاطرنشان کرد: در زمان حاضر مرکز داوری اتاق بازرگانی البرز برای رسیدگی بدون نقص و به موقع پرونده های فعالان اقتصادی از آمادگی کامل برخوردار است .
وی اظهار امیدواری کرد با برگزاری این سمینار آموزش تخصصی در استان البرز ، زمینه برای برگزاری اینگونه سمینارها در سایر استان های کشور مهیا شود.
گفتنی است، دکتر سید مفید کلانتریان قاضی سابق ، استاد دانشگاه و عضو دیوان داوری اتاق بازرگانی ایران مدرس این سمینار آموزشی بود که به تدریس راهکارها و شیوه های رسیدگی قضات و وکلا به اختلافات و دعاوی در مراکز داوری پرداخت.
دراین سمینار  بیش از 190 نفر از قضات و کارمندان دادگستری استان ، رئیس و اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی و مرکز داوری البرز حضور داشتند.
اتاق بازرگانی البرز که بیش از 3 هزارو500 واحد تولیدی صنعتی زیر پوشش دارد بشخی از فعالیت های خود را به موضوع مشکلات حقوقی صنایع اختصاص داده است

ثبت نظر