• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/4/6
  • تعداد بازدیدکنندگان : 383
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

نشست هم اندیشی به منظور بررسی مشکلات ثبتی شهرک های صنعتی استان با حضور رئیس و دبیرکل اتاق بازرگانی ، مدیر کل ثبت اسناد و املاک و برخی از مدیران شهرک های صنعتی استان البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، در این نشست  تبدیل اسناد منگوله دار  ثبتی به تک برگی در شهرک های صنعتی استان مورد  بررسی قرار گرفت.

جابجایی اراضی شهرک سیمین دشت  به دلیل لغزندگی  و مشکلات صاحبان این زمین ها  در مواردی مانند  نقل و انتقال  و وثیقه بانکی از جمله موضوع های بود که در این نشست بحث و تبادل نظر شد.

درخواست مساعدت در صدور اسناد مالکیت بخشی از اراضی باقی مانده نظر آباد درمحدوده شهرک صنعتی سپهر از دیگر مواردی بود که در این جلسه مطرح شد.

 تشکیل نشستی تخصصی در شهرک سیمین دشت  با حضور مدیر کل ثبت و اسناد فردیس و کارشناساس این حوزه و رئیس کاداستر مصوب شد.

و همچنین  مدیر کل ثبت و اسناد استان البرز  برای حل مشکلات اراضی شهرک سپهر نظرآباد  اعلام امادگی کرد.

گفتنی است ، مدیر کل ثبت اسناد و املاک  برای تسهیل در تبدیل اسناد ملکی قدیمی به تک برگی پیشنهاد داد: شهرک های صنعتی استان می توانند با در اختیار دادن اسناد ملکی خود یک فرد معتمد و معرفی آن به این اداره کل برای تسهیل در تبدیل سندهای مالکیتی خود به تک برگی اقدام نمایند.

همچنین با توجه به اقدامات قبلی در این نشست مصوب شد یک نفر روزانه از ساعت 8 تا 11 صبح از طرف ثبت شرکتها  برای تسهیل امور اعضای اتاق بازرگانی در این اتاق حضور یابد تا به صورت آنلاین نیازهای ارباب رجوع  رفع گردد.

در پایان اعضای این نشست از نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صنعتی استان البرز که در اتاق بازرگانی  در راستای حمایت از کالا و توسعه صادرات دایر شده است بازدید کردند.

                                       

ثبت نظر