• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/6/19
  • تعداد بازدیدکنندگان : 209
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رئیس اتاق بازرگانی البرز:

رئیس اتاق بازرگانی البرز در نشست اعضای انجمن های نساجی استان ،  ارائه ویزای مجانی به گردشگران و فعالان اقتصادی دنیا همراه با رفع موانع سرمایه گذاری را به عنوان بهترین گزینه رهائی از مشکلات اقتصادی و بازگشت رونق به بازار و کسب و کار کشور عنوان کرد

به گزارش روبط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولائی گفت: باتوجه به شرایط اقتصادی موجود ، بخش خصوصی به دولت توصیه میکند ، همانند ترکیه استراتژی "دروازه های باز" را پیشه کند.

وی افزود: ضروری است دولت به همه سفارت خانه های کشورمان در سطح دنیا دستور دهد ویزای سفر به ایران را رایگان نمایند تا سیل گردشگران که عمدتا دلار امروز برایشان رقم با اهمیتی نیست راهی ایران شوند.

  * بخش خصوصی آماده ارائه راهکارهای  درمانگر چالش های اقتصادی

رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز با ذکر این مطلب که بخش خصوصی باتمام توان کارشناسی اش برای ارائه راهکارهای مناسب و درمانگر چالشهای اقتصادی آماده است گفت: هرگونه غفلت و اتخاذ تصمیم های ناصحیح در مباحث اقتصادی ، جامعه را با تشدید مشکلات مواجه خواهد کرد.

وی رسالت و وظیفه خطیر اتاق های بازرگانی را هم افزایی در مسیر رشد صنعت و تجارت عنوان کرد و افزود:  اتاق بازرگانی در کار اجرائی دخالت ندارد و به عنوان مادر تشکل های خصوصی ارائه پیشنهاد به سران و مجریان نظام در پوشش شور و مشورت را در دستور کار قرار داده است.

وی با ذکر این نکته که نگاه "تشکل گرایی" باید در بخش خصوصی حاکم شود گفت: حاکمیت این نگاه مستلزم اتحاد و همدلی است و ما معتقدیم فعالیت و حرکت های تشکل های خصوصی بایستی از یک بلندگوی واحد و زیر یک چتر انجام پذیرد تا با اثرات مطلوب همراه شود.

وی خاطرنشان کرد: در شرایطی تولید و رشد صنعت و تکنولوژیی کارساز و کارآمد واقع خواهد شد که بتوانیم‌ همراه با آن خدمات قبل  و بعد از تولید را نیز به نحو مطلوب افزایش دهیم.

  رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز از بورس کالا در دنیای امروز به عنوان یک نهاد تاثیر گذار در رشد اقتصاد جوامع نام برد و گفت: در کشور ما "بورس کالا" هنوز در مسیر اهداف و وظایف اصلی اش به موفقیت در حد انتطار نزدیک نشده است.

ثبت نظر