• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/10/23
  • تعداد بازدیدکنندگان : 115
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رئیس اتاق بازرگانی البرز:

رييس اتاق بازرگاني البرز ضمن تاکید بر ضرورت تامین نیازهای ارگان ها و نهادهای البرز از بخش تولید استان اعلام کرد در این زمینه برنامه ای را در دست تهیه و اجراء داریم.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولائی در نشستی با نماينده مردم کرج در مجلس شوراي اسلامي  و رييس كميته امداد امام خمینی گفت: كميته امداد می تواند نیازهایش را بدون واسطه و با قیمت مناسب از بخش تولید استان تامین کند.

   وی افزود: این نهاد جوشیده از دل انقلاب می تواند در  صورت خرید مستمر مواردی حتی به صورت هبه برخی اقلام موردنیازش را از بخش تولید استان تامین نماید.

   وي ادامه داد:  ضروری است خريد نیازهای ادارات و نهادها از تولیدات استان  استمرار داشته باشد تا بخش تولید با برنامه ریزی ماهيانه و ساليانه در این راستا سبد فروش مناسبی را لحاظ کند. 

   وی با اشاره به این نکته که در بازديد اخیر استاندار از  نمايشگاه توانمندي هاي توليدي استان  پيشنهاد تامین نیازهای ارگانها و نهاد هاي البرز از بخش تولید استان مطرح شد گفت: اتاق بازرگاني به عنوان  پل ارتباط بين حاكميت و بخش خصوصي برای تامین کلیه نیازها در داخل استان  وظیفه  ساماندهی به عنوان سوپاپ اطمينان را بر عهده دارد.

   وي در بخش ديگر از اظهاراتش با اشاره به فعاليت های شركت توسعه صادرات استان و برپائی نمايشگاه هاي دايمي توسط این شرکت در روسيه ، عمان و ترکیه گفت: در اين نمايشگاه ها توانمندي هاي توليدي و صنعتي استان به نمايش گذاشته شده است.

   دراین نشست مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز درسخنانی تاسیس دفترنمایندگی جامعه نیکوکاری "ابرار"  توسط فعالان اقتصادی استان را حرکتی در جهت  گسترش فعالیت های نیکوکاری از جمله ارایه بورسیه تحصیلی به دانشجویان و نیز تامین هزینه تحصیل دانش آموزان با استعداد نیازمند ذکر کرد. 

محمد محمدي گفت: مقر مركز نيكوكاري ابرار در اتاق بازرگاني استان دایر شده که ما این مهم را به فال نیک میگیریم .

وي سوق دادن ظرفيت هاي شغلي ، تجاري و صنعتي استان  در مسیر  به كار  گرفتن استعداد هاي شغلي خانواده های  محروم را ضرری دانست.

وي اظهار كرد: كميته امداد استان البرز بيش از  ٢٦ هزار خانواده البرزی را تحت پوشش حمايتی  قرار داده است.

   نماینده مردم کرج، فردیس، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست طی سخنانی افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) را انسان هایی مومن و متعهد به  اسلام و آرمان های انقلاب و امام راحل ذکر کرد و گفت : در بحث معيشتي  بيشترين فشار مالی روي اين قشر از جامعه است.

   محمد جواد کولیوندخطاب به مديران واحدهاي تولیدی گفت: در گذشته ما از شما كمك مالي مي گرفتيم و به افراد محروم مي داديم تا كالاهاي مورد نيازشان را از بازار تهيه کنند.

   وي افزود: اکنون كميته امداد بامديريت خودش تامین نیازهای مالي افراد تحت پوشش را برعهده دارد ، لذا ضروری است این نهاد كالاهاي مورد نياز خانواده های تحت پوشش را از واحدهاي توليدي استان و با قیمت مناسب به طور مستقيم خريداري نماید.

 

ثبت نظر