• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/10/23
  • تعداد بازدیدکنندگان : 132
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس:

رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید از نمایشگاه دائمی توانمندی های صنعتی و تولیدی اتاق بازرگانی البرز  این  نمایشگاه را معرف ظرفیت ها و توان بالای بخش تولید استان و بستر ساز توسعه صادرات عنوان کرد.,

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، محمدجواد کولیوند درحاشیه بازدید از این نمایشگاه در گفتگو با خبرنگارایرنا اظهار کرد: معرفی ظرفیت های تولیدی استان و نیز برنامه ریزی برای شناخت کامل نیاز های جامعه مصرف کننده بسیار با اهمیت است چراکه تولید بدون شناخت بازار مصرف همواره مشکل آفرین بوده  است.  

وی با اشاره به تاثیر برپائی این نمایشگاه دائمی در معرفی محصولات صادرات محور البرز  گفت: باید به صورت مستمر جامعه مصرف داخلي و صادراتي خود را  مشخص و مدنظر قرار دهيم.

وي تاكيد كرد: با توجه به توانمندي هاي صنعتي  و  قابليت های استان ، ضروری است دستگاه هائي مانند سازمان صنعت ، معدن و تجارت، شركت شهرك هاي صنعتي و اصناف و جامعه مصرفي ، سرانه مصرف و ميزان توليد را به توليد كننده اعلام کنند  تا بر اساس یک  سياست گذاری صحیح  و اصولی نیازهای داخلی و صادراتی را تامین کنیم.

وي تصريح كرد: معرفی نوع كالا ، میزان  كيفيت ، قدمت و هزينه ها  مي تواند نقش مهمي در معرفي مناسب محصولات داشته باشد.

محمد جواد کولیوند با اشاره به بحث واسطه گری در جامعه افزود: درصورتی که واسطه های با انصاف در صحنه صادرات حضور داشته باشند ،  قادر خواهند بود بخش تولید را در توسعه صادرات یاری دهند.

ثبت نظر