• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/11/3
  • تعداد بازدیدکنندگان : 128
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رییس اتاق بازرگانی البرز:

  رئیس اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان البرز از نشست های هیات 40 نفره تجاری دو استان البرز و همدان با بخش خصوصی عمان با هدف توسعه صارات به این کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز،رحیم بنامولایی که همراه با هیات تجاری اشاره شده به عمان سفر کره  گفت: در جلسات مشترک با بخش خصوصی عمان در حوزه های فنی و مهندسی ، کشاورزی ، مواد غذایی ، تجهیزات پزشکی و دارویی ، نفت و گاز ، پتروشیمی ، مبلمان و صنایع دستی مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: هیات تجاری استان های البرز و همدان در جریان این سفر از منطقه آزاد "صحار" عمان نیز بازدید و از نزدیک  با پتانسیل و فرصت های تجاری  و سرمایه گذاری در این منطقه آشنا شدند.

   رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز همچنین به نشست با مدیران منطقه آزاد صحار  عمان اشاره کرد و گفت: دراین نشست زمینه های صادرات محصولات کشور ونیز واردات مجدد از طریق این منطقه آزاد مورد بررسی همه جانبه قرار گرفت.

* عمان پل ارتباطی مناسب برای   وصل شدن به بازارهای آفریقا

  رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز در ادامه اظهاراتش ضمن تاکید بر توسعه همکاری های تجاری با کشور عمان از این کشور به عنوان پل ارتباطی مناسب برای وصل شدن به بازار های آفریقا نام برد.

کشور عمان از زير ساختها، بنادر و مناطق آزاد بسيارخوبي برخوردار  است و مي تواند پايگاه تجاري مناسبی براي صادرات محصولات ایران قلمداد شود.

   اعضای هیات تجاری 40 نفره استان های البرز و همدان با هماهنکی اتاق مشترک ایران و عمان و به سرپرستی روسای اتاق های بازرگانی دواستان به کشور عمان سفر کرده اند.

 

 

 

 

ثبت نظر