• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/11/18
  • تعداد بازدیدکنندگان : 127
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رئیس اتاق بازرگانی البرز:

رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی البرز تجربیات تلخ و شیرین چهار دهه گذشته را عاملی مهم در تبدیل نهال انقلاب اسلامی به درختی بسیار تنومند و ثمربخش توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومي اتاق بازرگاني البرز، رحيم بنامولايي در آستانه یوم الله ۲۲ بهمن عدم اطاعت کورکورانه

و تمرین "نه" گفتن به مستکبران را ویژگی های منحصر به فرد انقلاب اسلامی در مقایسه با سایر انقلاب های جهان در طول تاریخ عنوان کرد.

وی گفت: طی چهل سال گذشته مردم ایران برای تحقق این ویژگی منحصر به فرد همواره در همه صحنه های سیاسی ، فرهنگی و اقتصادی حضوری یکپارچه و چشمگیر داشتند و در این گذر علیرغم تحمل سختی های فراوان ، اجازه ندادند دسیسه های دشمنان بر جامعه اسلامی ما نفوذ و غلبه کند.

وی با ذکر این نکته که با پیروزی انقلاب اسلامی برای اولین بار در تاریخ ایران پرچم دگرگونی فساد و حاکمیت عدالت درجامعه به احتزاز درآمد افزود: مفاد قانون اساسی در همه زمینه های رفتاری و اخلاقی به ویژه در بحث اقتصاد بیانگر اهمیت انقلاب و نظام جمهوری اسلامی به ساماندهی اقتصاد جامعه است.

رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز گفت: دهه چهارم انقلاب را درحالی پشت سر می گذاریم که امروز مردم دنیا از واقعیت های انقلاب و جمهوری اسلامی ایران در مبارزه و مقابله با سلطه گری ها آگاه شده اند و دولت های سلطه گر اکنون نیک میدانند که دیگر مردم و حاکمیت ایران اسیر خواسته های نامعقول و غیر منطقی آنان نخواهند شد.

وی با اشاره به کینه ورزی و تلاش های بی ثمر آمریکا و قدرت های استعمارگر که در چهار دهه گذشته منافع نامشروعشان در ایران قطع شده است ، دوره‌ جدید تحریم ها را حرکتی پرشتاب به سوی دستیابی بخش تولید و صنعت کشورمان به خودکفائی و تحقق اقتصاد مقاومتی ذکر کرد.

رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز گفت: با وجود تحمیل تحریم های ظالمانه ، چشم انداز دهه پنجم انقلاب اسلامی بیانگر حرکت پرشتاب به سوی توسعه پایدار است.

بنامولائی ادامه داد: برگزاری نشست های مشترک سران قوای سه گانه و بررسی همه جانبه مشکلات بخش تولید و اشتغال در نشست های مستمر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و شوراهای گفتگوی دولت و بخش خصوصی و نیز ایجاد تحول در عملکرد بانک مرکزی که برخورد با رانت و فساد را در دستور کار جدی قرار داده اند از نشانه های حرکت ثمربخش حاکمیت و بخش خصوصی در مسیر رونق تدریجی اقتصاد جامعه همزمان با آغاز دهه پنجم‌ انقلاب اسلامی است.

ثبت نظر