• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/11/18
  • تعداد بازدیدکنندگان : 162
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت
رئیس اتاق بازرگانی البرز :

رئیس اتاق بازرگانی ، صنایع ، معادن و کشاورزی البرز با تاکید بر ضرورت هماهنگی و همراهی بیش از پیش حاکمیت و بخش خصوصی دربرخورد با عوامل رانت، ربا و ریا گفت:  باید فعالیت هایمان در مسیری هدایت شود تا انشالله دهه پنجم انقلاب را  به دهه ریشه کنی فساد ، اختلاس و سایر بد اخلاقی ها  تبدیل کنیم.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز رحیم بنامولایی در همایش تجلیل از چهره های برتر صنعت استان که در تالار نژاد فلاح برگزار شد ،ترویج و گسترش فرهنگ شفافیت در گفتارها و رفتارها  را زمینه ساز اخلاق گرائی در جامعه و از مطالبات برحق عموم مردم عنوان نمود. 

وی اظهار امید واری کرد با ورود به دهه پنجم انقلاب تدریجا با کاهش و حذف موانعی که به تولید و اشتغال ضربه میزند ، جامعه  به سوی کار و تلاش و استقلال اقتصادی هدایت شود.

رئیس پارلمان بخش خصوصی البرز  اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی را بستر ساز تکیه بر داشته های خودمان عنوان کرد و افزود: باید در صنایعی سرمایه گذاری کنیم که ابزار و امکاناتش در کشور باشد و به موازات آن از خام‌فروشی اکیدن فاصله بگیریم که این مهم تنها با هم افزایی حاصل خواهد شد.

رحیم بنامولائی گفت: ما ملتی با تدبیر هستیم و با  فرصت دادن به منابع انسانی خودمان در تولید و صادرات پیشتاز خواهیم شد و با حضور پر رنگ در بازارهای دنیا قادر خواهیم بود با عزت و اقتدار در مسیر توسعه گام برداریم.

وی اضافه کرد: در این صورت است که شاهد رقابت تنگاتنگ سرمایه گذاران خارجی از سراسر دنیا برای سرمایه گذاری در کشورمان خواهیم بود.

وی افزود: آنچه که امروز درکشورمان مغفول مانده است بهره وری است ، لذا باید با نگاه کارشناسی و مشارکت و همراهی مدیران جامعه و بخش تولید برای رفع این چالش مهم چاره اندیشی کنیم.

وی با اشاره به تحریم های ظالمانه و اثبات بی محبتی برخی کشورها نسبت به ایران گفت:  باید عهد ببندیم با آغاز دهه پنجم انقلاب در برنامه ها و راهکارهای اصولی اتکاء به مدیریت منابع انسانی را مورد توجه خاص قرار دهیم  و با تداوم و ترویج فرهنگ حمایت از تولید ایرانی و تقویت اقتدار ملی خودکفائی را در اولویت نخست قرار دهیم .

رحیم‌ بنا مولایی ادامه داد: نخستین گام در این راستا تبدیل اقتصاد نفتی به اقتصاد غیر نفتی است و در این صورت است که در دنیا حرف برای گفتن‌ خواهیم داشت .

ثبت نظر