• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1397/12/1
  • تعداد بازدیدکنندگان : 214
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

40 نفر دانش آموز رشته کامپیوتر از نمایشگاه توانمندی های تولیدی، صنعتی و خدماتی استان البرز در راستای حمایت از کالای ایرانی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، آموزش و پرورش با توجه به دسترسی به مثلث بزرگ خانواده، معلم و دانش آموز ,آماده ترین بستر برای ترویج و مصرف کالا های داخلی در جامعه است.

فرهنگ مصرف کالاهای داخلی نه تنها باید از مدارس ,بلکه از همان دوران بدو تولد و مهدهای کودک آغاز گردیده و در کودکان نهادینه شود .

 دانش‌آموزان باید اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالا و تولیدات ایرانی را در مدارس فرا گیرند و از کلاس و درس فارغ بشوند و این موضوعات را در جامعه رواج دهند.

هرچه استقبال از کالای تولید داخل بیشتر شود و خانواده ها و مصرف کنندگان به سمت استفاده از کالای ایرانی حرکت کنند، عرصه تولید تقویت خواهد شد.

در این راستا اتاق بازرگانی البرز، برای ظهور استعداد های نهفته و خلاقیت در توسعه صنعت بازدید های برای  دانش آموزان ، دانشجویان ، پرسنل و پژوهشگران شرکت های دانش بنیان  استان از نمايشگاه دایمی توانمندی های تولیدی و صنعتی تدارک دیده است.

برگزاری کارگاه آموزشي  برای دانشجویان با حضور  كار آفرينان برتر با هدف آشنایی   دانش آموزان از نمونه طرح ها و ايده هاي نو در مسیر توسعه صنعت از دیگر  برنامه های اتاق بازرگانی برای بازدید کنندگان است.

 در پایان این بازدید فرم های نظر سنجی برای ارائه  ایده های خلاقانه  در جهت حمایت از کالای ایرانی و توسعه صادرات در خصوص نمایشگاه توانمندی های تولیدی و صنعتی استان البرز بین دانشجویان توزیع شد.

ثبت نظر