• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1398/2/19
  • تعداد بازدیدکنندگان : 57
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

به مناسبت روز معلم آیین تجلیل از معلمان  و فعالان مدرسه قرآنی گلهای فاطمیه استان البرز با حضور اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی البرز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اتاق البرز، رئیس اتاق بازرگانی البرز در این آیین ضمن تبریک هفته معلم گفت: دانش اموزان  در اصل اینده سازان جامعه هستند وبایستی  کسب و کار را از بچگی به فرزندان یاد دهیم.

 رحیم بنامولایی  اظهار کرد: اگر می خواهیم برای کشور ارز آوری ایجاد و به سوی تحقق شعار امسال هدایت شویم ، باید انگیزه تمایل به دانش فنی و تولید را در فرزاندانمان تقویت کنیم.

وی تاکید کرد: علمی که ثروت ایجاد نکند ثمربخش نخواهد بود ، ضمن آنکه ثروت نیز باید علم را به خدمت بگیرد تا گذر توسعه پایدار در جامعه هموار شود.

بنامولایی ادامه داد: بحثی که متاسفانه خارج از آموزه های دینی ما است بحث تنگ نظری، حسد و بخل است که  امیدواریم با کمک گروه فاطمیه بتوانیم بحث  فعالیت اجتماعی در قالب بنگاههای اقتصادی را ساماندهی کنیم .

وی ،تشكيل كانون خیرين كار آفرين در اتاق  بازرگاني البرز باهمكاري كميته امداد امام خمینی (ره) استان را  حرکتی مناسب در ايجاد كار و اشتغال عنوان کرد و افزود:  تداوم اینگونه همکاری ها ضروری است.

رئیس اتاق بازرگانی البرز ادامه داد: فعالیت های فرهنگی و اقتصادی که  با کمک مجتمع فاطمیه  قابل انجام است بحث تولید لباس و پوشش اسلامی در گروه نساجی است که می تواند ساماندهی شود.

وی خاطرنشان کرد: سالانه 100 میلیون متر  پارچه چادر مشکی  و حدودا 50 میلیون قطعه روسری وارد می شود در صورتی که   البرز ظرفیت خوبی برای تولید آن دارد.

بنامولایی با اشاره شهرک نساجی که در استان ساماندهی شده است گفت: امیدواریم با همکاری مجتمع فاطمیه این شهرک را فعال  و به اجرا دراوریم که این امر موجب استغال و رونق تولید خواهد شد.

در پایان این آیین از رئیس اتاق بازرگانی البرز تجلیل شد.

 

ثبت نظر