• 02633420186الی90
  • info@alborzccim.ir
اتاق بازرگانی استان البرز
  • تاریخ انتشار : 1398/3/25
  • تعداد بازدیدکنندگان : 122
  • امتیاز خبر : 0
  • بازگشت

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز از مراجعات مکرر و بدون برنامه دستگاههای اجرائی به واحدهای تولیدی به عنوان یک مشکل حاد تولیدکنندگان نام برد و ضرورت رعایت کامل قانون در این راستا را مورد تاکید قرار داد.

 به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز ،رحیم بنامولائی در شصت و پنجمین  نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی البرز گفت: براساس ماده هفت قانون بهبود مستمر محيط كسب و كار و با هدف تحقق دولت الکترونیک،  "تشکیل کمیته ساماندهی مراجعه نمایندگان دستگاههای اجرائی به بخش تولید" ضروری است.

وی افزود: با گذشت بیش از هفت سال از این مصوبه قانونی، متاسفانه تا کنون از تشکیل این کمیته ساماندهی خبری نیست.

وی افزود: با توجه به اينكه امسال سال رونق توليد نامگذاری شده است باید دراجرای این ماده قانونی "کمیته ساماندهی مراجعه نمایندگان دستگاههای اجرائی به واحدهای تولیدی" هرچه سریع تر تشکیل و فعال شود.

رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: با تشکیل این کمیته بستر برای تسریع در صدور مجوزهاي فعاليت اقتصادي در پوشش پنجره واحد نیز فراهم خواهد شد.

فرودگاه پیام میزبان مسافران عتبات عالیات شود

رحیم بنامولایی اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های فراوان فرودگاه پیام و اینکه بخش مسافربری آن بار دیگر فعال شود، می‌توان پروازهای عتبات عالیات را از فرودگاه امام (ره) به پیام منتقل که موجب توسعه هر چه بیشتر بخش مسافربری این فرودگاه می‌شود.

وی گفت: زائران کشورهای پاکستان و افغانستان نیز می‌توانند از ظرفیت فرودگاه پیام برای سفر به عتبات عالیات استفاده کنند.

بنامولایی گفت: افزایش پروازهای مسافری از فرودگاه پیام علاوه بر توسعه این بخش به نفع استان و کشور است.

رئیس اتاق بازرگانی البرز بیان داشت: با توجه به زیر ساخت‌های موجود در پیام، این منطقه می‌تواند تبدیل به یک مرکز کارگو (حمل بار هوایی) در کشور شود.

فرودگاه بین المللی پیام که از اواخر دهه ۶۰ در جنوب غربی کلانشهر کرج راه اندازی شده، اکنون دارای ۲ ظرفیت باری و مسافری است.

بخش مسافری این فرودگاه شهریور ماه سال ۹۷ راه اندازی شد که پس از حدودچهار ماه فعالیت بنا به عللی پروزارهای مسافری آن متوقف شد.

ثبت نظر