رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی البرز از اعلام امادگی لهستان جهت مشارکت در سرمایه گذاری و گسترش همکاری های تجاری با استان البرز خبر داد.

به گزارش  روابط عمومی اتاق بازرگانی البرز، رحیم بنامولایی که همراه با یک هیات تجاری به لهستان سفر کرده است روز سه شنبه گفت: در جریان مذاکرات تجاری بخش خصوصی البرز بافعالان اقتصادی استان سیسیلیا لهستان (میزهای B2B) ، راهکار های همکاری مشترک مطرح و مورد بررسی همه جانبه قرار گرفت.

وی اظهار کرد: در این سفر قصد داریم ضمن گفتگوهای سازنده با مسولان لهستانی در زمینه تسهیل و توسعه روابط تجاری به تفاهم برسیم.

وی افزود: از جمله پیشنهادهای ما به بخش خصوصی لهستان تعاملات تجاری به صورت تهاتر با این کشور است.

رئیس اتاق بازرگانی البرز گفت: به سفارت کشورمان در لهستان پیشنهاد می شود به نحوی مدیریت نماید تا فعالیت تجاری با لهستان به صورت تهاتر انجام پذیرد.

بنامولائی تصریح کرد: در صورتی که سفارت خانه های ما در کشورهای هدف بحث تهاتر صادرات کالا در مقابل واردات نیازهایمان به ویژه مواد اولیه را در دستور کار قرار دهند، قطعا بخش عمده ای از چالش های ناشی از جابه جائی پول برطرف خواهد شد.

وی افزود: بخش خصوصی به وزارت امور خارجه توصیه دارد در سفارتخانه هایمان مکان هایی در نظر گرفته شود تا به محل آمد و شد و نشست های کاری فعالان اقتصادی ایران و آن کشورها تبدیل شود.

وی ادامه داد: بدین ترتیب زمینه برای توسعه صادرات در مقابل واردات مواد اولیه مورد نیاز کارخانه هایمان مهیا خواهد شد.

اتاق بازرگانی البرز معین کشور لهستان است، لذا با تشکیل کمیته مشترک ایران و لهستان به نمایندگی کشورمان به لهستان سفر کرده ایم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست